Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home3/dljoonir/public_html/database.php on line 5
ماجرا و زندگی نامه سپهر سپی
سایت دی ال جوون سایت دی ال جوون
برخی از امکانات سایت دی ال جوون :
- تمامی لینک های دانلود به صورت رایگان هستند .
-در سایت دی ال جون میتوانید تمامی نیاز های خود را پیدا کنید
- آپدیت ها و همینطور آخرین ورژن های نرم افزار ها و بازی ها در سایت برای شما قرار داده خواهد شد
- برای دانلود از سایت ما کافیست تا تنها بر روی گزینه دانلود کلیک کنید .
- پاسخ دهی سریع به نظر های شما دوستان گرامی .

بنر سایت دی ال جون

ماجرا و زندگی نامه سپهر سپی

سپهر سپی یا همون علی سمائی در اوایل یک شاخ مجازی اینستاگرامی و تلگرامی معروف بوده است که بیش از 70 هزار مخاطب در سراسر فضای مجازی داشته است او در اوایل کاری خود دابسمش تولید میکرد آرتیست های بزرگ موسیقی رو نقد میکرد با افراد معروف مانند ساسان کشانی ( واینر و بازیگر) اینستاگرامی استوری می‌گذاشت سپس درباره آذین هخامنش استوری گذاشت و آذین هخامنش اورا استوری و شات کرد و کمی نگذشت سپهر سپی با انتشار یک دابسمش برای پویان مختاری دیده شد و پویان مختاری او را شات کرد سپس او برای فرشید امیر شقاقی ( مونتیگو) یک استوری گزاشت و دابسمش درست کرد و سپس نوشت تو مرد بزرگ و قوی ای هستی واقعا یکی از نابقه های ایرانی هستی و عشق منی و فرشید امیر شقاقی مونتیگو استوری سپهر رو دید و سپهر را شات کرد و نوشت عشق من شمایید و سپهر سپی به شدت شناخته شده بود سپهر سپی در آن زمان موسیقی رپ و هیپ هاپ فارسی میخواند و به شهرت معمولی ای رسیده بود سپس در سال 2021 با انتشار تک آهنگ 2014 در پلتفرم های موسیقی شامل اپل موزیک دیزر تیدال اسپاتیفای و.. شروع کرد. و در سایت های ملی کشور جمهوری اسلامی ایران سپهر سپی نزدیک ( حدود) ده میلیون بازدید گرفت و در کشور ایران حسابی وایرال شد.

سپهر سپی در تاریخ 1394/10/15 هجری شمسی و در تاریخ 2016/1/5 میلادی موفق به کسب گواهینامه کمربند زرد 
( دفاع شخصی) از کمیته دفاع شخصی استان تهران و همچنین کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو شد و مربی او سید عباس ال صادق بود.

سپهر سپی در تاریخ 31 مارس سال 2004 میلادی در  کشور ایران شهر تهران محله جنت آباد تهران با اصالتی تهرانی در یک خانواده سه نفره متولد شد.

سپهر سپی ترانه نویسی و نوازندگی خود را در سال 2016 یعنی در سن 12 سالگی آغاز کرد!

او در 13مارس سال 2020 در صفحه اینستاگرام قبلی  خود بیان کرده بود یک سال به افسردگی مبتلا بوده و از موسیقی دور بوده است در این یکسال هدف خود را پیاده کرد.

و گفته «« من هرگز مواد مخدر استفاده نکردم و نمیکنم و متنفرم ازش و هیچ وقت سمت افرادی که مواد مخدر مصرف بکنند نمیروم و ارتباط خود را با اون افراد قطع میکنم!.

سپهر سپی ترک تحصیل کرد و تمامی آموزش های موسیقی خود را در خانه و در اینترنت  در کمترین زمان اموزش دید.

وی گفته تمامی اثر های خود را با الهام گیری از موضوع های شب های تاریک؛زامبی ها؛و فیلم های ترسناک تولید کرده است.

سپهر سپی یک گیاهخوار است و همیشه در صفحات خود  فضای مجازی از حقوق حیوانات به خصوص سگ و گربه دفاع میکند و برای طرفداران خود شعار های حیوان دوستی انجام می‌دهد.

ماجرا و زندگی نامه سپهر سپی

کلمات کلیدی ماجرا و زندگی نامه سپهر سپی

   

  لینک دانلود اوللینک دانلود
  حجم: نامعلوم
  رمز عبور فايل : www.dljoon.ir
  لینک های دانلود غیر مستقیم
  برچسب های این پست

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها